7. İHTİSAS CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARI HAZİRAN AYINDA YENİDEN ANKARA’DA!

İstanbul, Ankara ve Kocaeli’de gerçekleştirilen ve altıncı yılını dolduran ‘Cami Yapı Ekipmanları Fuar’ı, -dünden bugüne- Cami kültürü ve estetiği, mimarisi, sanatsal değeri yüksek eserlerin yapılmasının öneminin belirtildiği çalıştaylarla desteklediği birçok alanda tüm dünyaya öncülük eden çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

‘Gelenekten Geleceğe’ sektörün niteliklerine cevap verecek ‘7. İhtisas Cami YapıEkipmanları Fuarı’ Ankara’da Haziran 2019’da kapılarını açmaya hazırlanıyor.

13-16 Haziran 2019 tarihlerinde, Ankara’da ve toplam 4 gün Anfa Altın Park Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek fuarda, teknolojinin birçok bileşeni ile desteklenen akıllı cami projeleri, cami kültürünü yansıtan estetik ve sanatsal çalışmalar, firmaların hem yurt içinde hem de yurt dışındaki projeleri ve referanslı çalışmaları da yer alacak.
Ankara’dan ve özellikle Anadolu’daki firmalardan gelen yoğun taleplerle daha önceki yıllarda da Ankara’da gerçekleştirilen fuar bu yıl yeniden tüm dünyadan ziyaretçilere kapılarını açacak.

Türkiye’nin tüm illerinden yoğun katılımla gerçekleşen fuara, özellikle üniversitelerin mimarlık bölümü öğrencilerinin, sektör temsilcilerinin, rektörlerin, mimarlık fakültesi öğretim görevlilerinin, Cami sektöründe çalışan birçok firmanın, firma temsilcilerinin, satış uzmanlarının, özellikle Cami yaptırmak isteyen ve tarihsel, estetik, sanatsal kaygı taşıyan tüm hayırseverlerin çalışmalara ve yeni ürünlere talepler gün geçtikçe artmaktadır.
Diyanet İşleri Başkanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), KOSGEB, Cami Esnaf ve Sanatkarları Derneği (CAMİDER), Türkiye Camii ve Kuran Kursları Dernekleri Federasyonu, Cami Sanatkar ve İş Adamları Derneği ve Proaktif Fuarcılık’ın destek verdiği 7. İhtisas Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’nı, bu yıl da 4 gün boyunca sektörün en değerli isimleri ziyaret edecek ve fuarda yer alacak.

Tarihin en değerli ve unutulmayan dokularını, akustiği, dinamiği, mimariyi, geometriyi,Cami ezanının büyüsüyle ve Camilerle buluşturmayı hedefleyen çalışmalarıyla sergileyen fuara sayılı günler kaldı.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin