Avize sektörünün öncülerinden Gündoğdu Avize, İstanbul Cami Yapı Ekipmanları Fuarımızda yerini aldı!

GÜNDOĞDU AVİZE 40 yıllık tecrübe ile 1978 yılında 100 m2 alanda faaliyetine başlamış, müşterilerinin desteği ve güveni ile bugün ki 2000 m2 lik 3 katlı modern mağazasında 3000 çeşit ürünü ile hizmet verir hale gelmiştir.

Aydınlatma  sektörü içerisinde daima kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satış yapan Gündoğdu avize , ürünün mağazaya  girişinden son kullanıcıya montaj edilene kadar tüm proseslerini kontrol altında tutarak güvenli ve estetik avizeler satmaktadır. Avize almanın altında yatan sebe ev dekorasyonu, estetik, ve tasarım ihtiyacıdır. Gündoğdu avize ile kendinizi özel hissedersiniz çünkü, Gündoğdu şık tasarım avizeler, spor ve klasik avize  çeşitleri ile sizlerin memnuniyetini ön planda tutar; kurumsal kimliği, yönetim kalitesi, ar-ge faaliyetleri, ürün çeşitliliği, servis hizmetleri ve müşteri memnuniyeti her zaman üst seviyededir.

Gündoğdu Avize firması 09-12 Nisan 2020 de İstanbul/Yeşilköy, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan 9.uluslararası İstanbul Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’mızda yerini aldılar.

 

Sizleri de Gündoğdu Avize Firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün lider fuarı Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin