BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYAN KALİTELİ ÜRÜNLERİ VE BAŞARILI KADROSUYLA SEKTÖRÜN BİLİNEN İSİMLERİNDEN HARMANTEPE CAMİİ KURŞUN KAPLAMA AŞ. FİRMASI DA 25 – 28 MART 2021 TARİHLERİNDE BURSA CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARINDA ÜRÜNLERİNİ TANITACAK!

Harmantepe Camii Kurşun Kaplama firması , yarınlar için kaliteli hizmete dikkat eder. Kalite kadar da iş ahlakı da çok önemlidir. Sonunda bu duygularla verilen hizmet, oldukça fazla haz verir. Harmantepe Camii Kurşun Kaplama olarak camileri korumak amacı ile kurşunla kaplıyor Hem ibadethane hem de sanat eseri olan camileri geleceğe bırakabileceğimiz kültür örneklerimizdir.

Hızla gelişen sektör, “uzun vadeli, kalıcı, koşulsuz  müşteri memnuniyetini esas alan, profesyonellik ve kaliteden ödün vermeyen” bir anlayışla, alanında hız kesmeden gelişen bir firmadır.

Harmantepe Camii Kurşun Kaplama AŞ. hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve yaptığı çalışmaları incelemek için sizleri 25 – 28 Mart 2021 Bursa Atatürk Kültür Merkezi Merinos Fuar Alanında düzenlenecek olan 10.Uluslararası BURSA Cami Yapı Ekipmanları Fuarımıza bekliyoruz…

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin