BURSA CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARIMIZDAN SONRA İLK İŞİNİ ALAN KARADAĞ MİNARECİLİK FİRMAMIZA YENİ İŞİ HAYIRLI OLSUN!

Cami Minaresi alanında uzman kadrosu ile 1996 yılından bu yana ülkemizin hemen hemen her ilinde siz değerli ziyaretçilerimize talep etmiş olduğu minare hizmetlerini profesyonel bir şekilde sunmuştur. 1996 yılından bu yana minare yapımında bulunan firma çalışanlarımız günden güne gelişmekte ve geleceğe ışık tutan yapılar ortaya çıkarmaktadır.

Karadağ İnşaat & Minare olarak faaliyetlerini sürdürmekte olan firmaları her geçen yıl siz değerli müşterilerimize daha iyi minare sunabilmek adına kendini sürekli geliştirmekte ve teknolojiyi yakından takip etmektedir. Ortaya çıkarmış oldukları tüm işlerinde her zaman daha iyisini ve daha modernini yapmak hedefi ile ilerlediklerinden dolayı, en son işimiz en iyi işimizdir prensibini sizlere sunmaktalar.

Müşteri memnuniyetini daima en üstte tutan firma yapmış olduğu yapıları en uygun fiyatlara en kaliteli şekilde sizlere sunmaktadır.

KARADAĞ İNŞAAT & MİNARE firmamıza Bursa Cami Yapı Ekipmanları Fuarımıza katılımlarından dolayı teşekkür ederiz. 10 – 13 Haziran 2021 tarihlerinde düzenleyeceğimiz 11. Uluslararası Bursa Cami Yapı Ekipmanları Fuarımıza Davetlimizsiniz…

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin