CAMİ FUARLARIMIZDA BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYAN, SEKTÖRÜN BİLİNEN İSİMLERİNDEN BİRİ OLAN GAYRET YÜN İPLİK VE HALI SAN. TİC. LTD. ŞTİ. FİRMASI TEKİRDAĞ MERKEZ SAFFET KORKMAZ CAMİİ KOMPLE HALI VE AHŞAP MONTAJINI YAPMIŞTIR!

Endüstriyel kalkınma ve ilerleme yolunda her geçen gün yeni adımlar atmakta olan ülkemizde  özellikle kültürümüzün köklerine işlemiş dokumacılık, “gelenek” ile “gelecek” arasında devasa bir birikim ile yer almaktadır. İşte bu birikimi en güzel şekilde yüzyıllardır bünyesinde taşıyan Demirci, ülkemiz Cami Halısı üretiminde önemli bir noktadadır.

Firmaları, “Gayret Halı” ismiyle dedeleri Fehmi BAKIM tarafından 1950 yılında, Demirci’de “Üretimde Kalite” düsturu ile kurulmuştur. Bu köklü mirası onlar dededen toruna emanet alarak, üç kuşak olarak devam ettirmekteler. Bugün de ülkemizin her bölgesindeki ve yurtdışındaki yüzlerce camiye, kurs ve otellere ulaştırdıkları halıları ile kalitelerini ön plana çıkarıyorlar.

Hedefleri, “Yüksek Kalitede”  ürün ve hizmet sunarak rekabet etmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Kalitede, doğru ürün ya da hizmeti, müşterilerine doğru zamanda ve doğru fiyatla ulaştırmaktır. Bunu sağlamak için de öncelikle yılların verdiği tecrübe ve itibar ile dürüstlüğü harmanlamak şarttır.

Bununla birlikte dokumacılığın en önemli noktalarından biri olan malzeme kalitesi, renk-desen kombinasyonu, sık dokuma gibi faktörler firmalarının önem verdiği başlıklardır. Ürettikleri Cami Halısı Hakklarında gerekli referansı verecektir.

Sizleri de GAYRET YÜN İPLİK VE HALI SAN. TİC. LTD. ŞTİ. firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün lider fuarı 11. Uluslararası İstanbul Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin