CAMİ FUARLARIMIZDA BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYAN, SEKTÖRÜN ÖNEMLİ İSİMLERİNDEN BİRİ OLAN ERBİM ELEKTRONİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. FİRMASI RUSYA’NIN EN BÜYÜK CAMİLERİ ARASINDA YER ALAN NAZARAN MERKEZ CAMISININ SES VE IŞIK SISTEMINI YAPMIŞTIR!

Firmaları  ilk olarak Gürses Elektronik adı altında Enver Karakaş tarafından 1964 yılında küçük bir işletme olarak kurulmuştur, 01/02/1993 tarihinde Dinçer Karakaş ve Ömer Karakaş tarafından Erbim Elektronik Cihazlar Sanayi Ticaret Ltd Şti olarak değiştirilmiştir.

Firmaları Başbakanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla gerçekleşen Karadeniz sahil yolu açılışında ses sistemi ile ilgili tüm projeleri üstlenip başarı ile sonuçlandırmıştır. Birçok sanatçı ve milli sporcunun bir araya geldiği EYOF 2011 olimpiyatlarında görüntü sistemine ev sahipliğini Erbim Elektronik yapmıştır. Çevre ve Şehircilik bakanlığının şu ana kadar yapmış olduğu tüm ses ve görüntü içerikli projelerinde de Erbim elektronik yer almıştır.

Ayrıca Tüsiad, Dünya Bankası Türkiye Temsilciliği ve Aile ve sosyal politikalar bakanlığının birlikte yürüttüğü cinsiyet eşitliği ve kalkınma adı altındaki seminerde ses anons ve kiralama sistemini üstlenerek kusursuz icra ettiği projelerine bir yenisini daha eklemiştir. Firmaları sadece ses sistemi kiralamasında değil, bunlarla birlikte cami iç ve dış ses sisteminde de birçok sağlam referansa sahiptir.

Sizleri de ERBİM ELEKTRONİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün lider fuarı 10. ULUSLARARASI BURSA CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARI’NA davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin