CAMİ FUARLARIMIZDA BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYAN, SEKTÖRÜN ÖNEMLİ İSİMLERİNDEN BİRİ OLAN ÖZKUL HALI FİRMASI DA 26-29 MAYIS 2022 TARİHLERİNDE İSTANBUL CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARINDA ÜRÜNLERİNİ TANITACAK!

1912 yılında el halısı üretimiyle başlayan yolculukları birçok dönüm noktasına şahit olmuştur. 1952 yılında Türkiye’deki ilk halı dokuma makinasını bünyesine katan Özkul Halı, günümüzde de halı üretiminde son teknolojilerden faydalanmaya devam ediyor.

1960 yılına kadar ev halısı üretmeye devam eden Özkul Halı, tek bir alana odaklanmayı tercih ederek bu tarihten itibaren cami halısı üretimine geçmiştir.

Türkiye’de 50.000 caminin yanı sıra yurt dışında 4.500 cami Özkul Halı’nın imzasını taşımaktadır.

Cami halıları ülkemizde camilerde kullanılan, camilerimizde ibadetlerini yapan müslümanlara rahatlık sağlayan bir üründür. Göbekli cami halıları, naturel cami halıları, saflı cami halıları gibi birden çok şekilde karşımıza çıkan cami halısı modelleri ülkemizde çok rağbet görmektedir.

ÖZKUL HALI hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve yaptığı çalışmaları incelemek için sizleri 26-29 MAYIS 2022 İSTANBUL FUAR MERKEZİ’nde düzenlenecek olan 13.Uluslararası İhtisas İstanbul Cami Yapı Ekipmanları Fuarımıza bekliyoruz…

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin