Cami Sektörünün Öncülerinden Başarı Elektronik, İstanbul Cami Yapı Ekipmanları Fuarımızda Yerini Aldı!

Başarı Elektronik firması 1992 yılında Ankara’da elektronik tasarım ve kesintisiz güç kaynakları üretimi maksadıyla kurulmuştur.

1995 yılında kesintisiz güç kaynağı üretimine son verip, yerine LİMİT AUDİO  markası ile seslendirme, CLASS markası ile de kontrol sistemlerin üretimine başlamışlardır. Halen Ankara’da, LİMİT AUDİO, AVAZ ELEKTRONİK ve CLASS markaları ile devam etmektedirler.

2000 yılında, şirketleri bünyesinde oluşturulan proje grubu ile zayıf akım projelerini bir bütün olarak değerlendirilip, merkezi ses yayın sistemleri, yangın algılama sistemleri, kapalı devre güvenlik sistemleri, hırsız alârm, merkezi uydu sistemlerinde proje uygulama ve teknik servis hizmetleri konusunda müşterilerine komple çözümler sunmaya başlamışlardır. Bu sayede birçok önemli projelere imza atmışlardır.

Üst seviyelere taşımayı hedeflemiş oldukları kalitelerini 2006 yılında aldıkları ISO 9001 Kalite Belgesi ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ile belgelendirmişlerdir. Ürünlerini, Türkiye genelindeki geniş bayi ağları ile Ankara’da bulunan perakende satış mağazamızda müşterileriyle buluşturmaya devam etmektedirler. Ürün yelpazelerine sektörün ihtiyaçları ve talep edilen özel uygulamalara yönelik olarak hızlı bir şekilde büyümektedir. 2016 yılında, AR-GE çalışmalarına hız verip, birçok yeni ürünün üretim hazırlığını bitirerek ürün yelpazelerine eklemişlerdir.

Sektörleriyle ilgili yurtdışındaki fuarları takip etmişlerdir ve bu fuarda tanıştıkları bazı firmalarla görüşmeleri devam etmektedirler. Amaçları ithalatını yapmayı düşündükleri tamamlayıcı ürünleri toptan satış kanallarız ile ürün yelpazelerine ekleyip, 2017’de Türkiye pazarına sunmak ve bununla birlikte üretimini yaptıkları ürünleri yurt dışı pazarlarda tanıtabilmektir.

Sizleri de Başarı Elektronik Firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün lider fuarı Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin