Camileri Aydınlatan Safir Avize 2024 Cami Yapı Ekipmanları Fuarında!!!

Birçok cami avizesi modelini üreten Safir Avize 1990’da başladığı cami avizeleri ile yolcuğuna her geçen gün daha fazla cami avize modeli geliştirerek ve Türkiye’nin her yerine cami avizeleri göndererek devam ediyor.

1985 yılında avize taşı imalatı ile başlayan firma, 1990 yılında avize iskeleti imalatını da ekleyerek işlerini daha fazla büyütüp geliştiriyor. Aldıkları özel siparişleri; titizlikle ve en ince detayına kadar tecrübeli ve profesyonel kadrolarıyla yapmaktalar, kuruldukları günden bugüne, sürekli değişimin ve kalitenin öncüsü oldular. Kalitelerini bozmadan çalışmalarını sürdürürken, çıtalarını daima yüksekte tutarak yollarına daha güçlü ve istikrarlı bir şekilde devam ediyorlar.

Ürünlerinde; kalite, estetik ve kullanım kolaylığı esas alınmış olup bu prensipten kesinlikle ödün vermeden siz değerli müşterilere sunmaktalar. Klasik, Osmanlı, Antik, Modern ve Kristal avize ve abajur çeşitlerini üretmekteler. Modelleri standart üretim ile sınırlamadan fikir, istek, görüş ve ölçülere göre çeşitlendirerek avize ve aydınlatma olarak sizlere sunmaktalar.

Müşteri memnuniyeti ve güveni esas ilkeleridir. Bu sebepten sadece satış esnasında değil, satış sonrasında verdikleri hizmetlerle de sizleri memnun etmek için özveri ile çalışmalara devam etmekteler.

Sizler de ışıl ışıl bu avizeleri görmek istiyorsanız 2024 CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARINA davetlisiniz.

İSTANBUL FUAR MERKEZİ/YEŞİLKÖY

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin