CAMİLERİMİZİN İNŞASI VE BAKIMI İLE İLGİLİ HERŞEY BU FUAR’DA!

İnsanlar göçebe hayatını bırakıp yerleşik hayata geçtikten sonra inşaatlar yaparak orada hayatlarını sürdürmeye başlamışlardır.
Geçmişte yapı inşaat olarak kendini kanıtlamış birçok eserle tanıştık. Örneğin, Osmanlı’nın “Camileri”, Hindistan’ın “Tac Mahal’i” Çin’in “Çin Seddi” vb. Bu eserler ne kadar eski zamanda olsa da bu sektöre ekonomik ve teknik olarak ne kadar önem verildiğini göstermektedir.
Camilerimiz, Osmanlı ve Selçuklu geleneğinin yanında modern çizgilerin yer aldığı birer yaşam alanlarına dönüşüyor. Yalnız ibadethane değil. Bir külliye, bir eğitim alanına dönüşüyor. Planlamadan-projelendirmeye, İnşa sürecine kadar önemli bir çalışma ve emeğin yer aldığı Cami Sektöründeki İnşaat, Mimarlık, Restorasyon Firmalarımız bu Fuarda olacaklar.
Cami Yapı İnşaat, Restorasyon, Mimarlık Firmaları- Cami Maketi hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve firma yetkilileriyle birebir görüşme imkânına sahip olmak için sizleri 09-12 Nisan 2020’de Yeşilköy/İstanbul İstanbul Merkezi’nde düzenlenecek olan ‘Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na davet ediyoruz!

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin