CAMİLERİMİZİN VAZGEÇİLMEZİ CAMİ HALILARI ÜRETİMİ YAPAN SERKO HALI FİRMASI DA 25 – 28 MART 2021 TARİHLERİNDE BURSA CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARINDA ÜRÜNLERİNİ TANITACAK!

1950’li yıllarda Kurucuları Merhum Osman KALAYCIOĞLU tarafından el halısı imalatı ile kurulan Serko Halı, 1970’li yıllarda iplik ve dokuma tesisinin kurulmasından sonra makine halısı üretimine başlamıştır.

Camilerimiz için saf yünden imal ettikleri halılarımız, uluslararası yün birliği (IWS) tarafından kalite tescili almış ve Woolmark sertifikası altında üretilmektedir. Serko Hali olarak ürettikleri halılarda İslami Uygunluk ve Klasik Osmanlı motiflerine bağlı,  renklendirme ve motif seçeneklerini camilerimizin beğenilerine sunmaktalar.

Cami halısı, Camilerimizin zeminlerine döşenen ve girişte insanların ilk gözüne çarpan dekor ürünüdür Cami halısı dayanıklı, ibadet eden insanlara en iyi şekilde hizmet edecek kaliteli ve uzun ömürlü yapıya sahip olan. Sınırsız alternatif desenleri ve teknik değerleri barındıran halılara Cami halısı denir.

Cami halısı olarak sunulan ürünler farklı tasarım modelleri ve renkleri ile ortama uyum sağlayan tasarımlardır.

SERKO HALI hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve yaptığı çalışmaları incelemek için sizleri 25 – 28 Mart 2021 Bursa Atatürk Kültür Merkezi Merinos Fuar Alanında düzenlenecek olan 10.Uluslararası BURSA Cami Yapı Ekipmanları Fuarımıza bekliyoruz…

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin