CAMİLERİN OLMAZSA OLMAZI HALI ALTI ISITMA SİSTEMLERİ…

Dünya genelinde ibadethaneler en çok yer kaplayan yapıların başında yer almaktadır. Dünya nüfusunun dörtte birine yakını Müslümanlardan oluşur ve dünyanın hemen hemen her yerinde Müslümanların ibadetlerini rahatlıkla yapabilmeleri için birçok cami inşa edilmiştir. Camilerde en sık rastlanan problem ısınma problemidir. Cami altı ısıtma sistemleri sayesinde caminin her bölümü eşit olarak ısıtılır. Soba, elektrikli ısıtıcı, doğalgaza göre hem daha ekonomik hem de etkili bir ısınma sağlamasının sebebi karbon film kullanılmasıdır.  Cami cemaati soğuk havalarda halı altı ısınma sistemleri sayesinde vakit namazlarını da camide kılıyor.

Diğer Bir problem ise günde 5 vakit namaz kılınan cami halılarımızın temiz kalamama sorunsalıdır. Camilerimiz muhteşem mimarileri, gökyüzüne uzanan minareleri, iç dekorları, halıları ile dinimize verilen önem tartışmasızdır. Bu nedenle binlerce insanın huzur içinde ibadet ettiği kutsal mekânlarımızın temizliği ve halıların kullanım ömürlerini uzatıp tasarruf sağlamak adına temizlik makinaları üretilmiştir.

Kaliteli süpürge ve yıkama makinelerimizle sağlıklı ibadet imkanı sunan ve cami halı altı ısıtma sistemleri ile cemaate soğuk havalarda da Camiye gelme fırsatı sağlayan firmalarımız ile tanışmaya 04 – 07 Haziran 2020 de İstanbul/Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan 9.Uluslararsı Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na bekleriz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin