Dekorasyonda Eski ile Yeniyi Modern Bir Çizgide Buluşturan Stil Ahmet Firması Cami Yapı Ekipmanları Fuarımızda!

Proaktif Fuarcılığın düzenlediği 26-29 MAYIS 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi (İFM)’de düzenlenecek olan 13. Uluslararası İhtisas CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARI, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) tarafından onaylanması ve KOSGEB tarafından desteklenmesi ile de uluslararası arenada sektörün sesini duyurmaya devam ediyor.

Osmanlı tarzı Saray Sediri üretimleri ile markalaşan Konya’nın başarılı firmalarından Stil Ahmet Mercan firması yenilikçi tarzıyla her geçen gün ürün pörtföyünü daha fazla geliştiriyor.

Stil Ahmet Mercan firma yetkililerinden İç Mimar Yasin Bey,-Kendimizi zaman zaman güncellemeye alırken her zaman daha iyinin peşinde ilerlemeyi hedefliyoruz. Biliyoruz ki, memnuniyet ne kadar yüksek olursa biz de evini döşediğimiz insanların diğer odalarını hatta ticari alanlardaki ihtiyaçları çözümü için tercih sebebi oluyoruz.

Eskiye duyulan özlemle, modernize edilmiş ürünleri eskiye bağlı kalarak yeniden yorumlayan STİL AHMET Firması 26-29 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleşecek olan Cami Yapı Ekipmanları Fuarımızda yerini almıştır.
Sizleri ahşabı sanata dönüştüren ve bu yolda kaliteden ödün vermeden, geleneksel tarzdan bağlarını koparmadan modern ürünler üreten STİL AHMET firması ile tanışmaya, Fuara davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin