ESTETİK VE SANATSAL ÇALIŞMALARI İLE TEZYİN GRUP FİRMASI DA İSTANBUL CAMİ FUARINDA

Proaktif Fuarcılık’ın 26-29 MAYIS 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi (İFM)’nde düzenleyecek olduğu 13.ULUSLARARASI CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARI na cami sektörünün her alanından katılımlar hız kesmeden devam ediyor..

Bir Osmanlı sanatı olan kalemkârlık mesleğini günümüze kadar yaşatmak adına 1990 yılında çıraklıktan başlayarak 21 yıldır aynı heyecan ve azimle çalışmalarına devam eden firma cami süsleme kalem işi(nakış), cami pencere vitray süsleme, otel uygulamaları, cephe boyama desen ve işleme, altın varak işleme, ahşap üstü kalem işi, kürsü-minber-mihrap, tasarım, hat yazıları, keşif-projelendirme ve danışmanlık hizmetleri vermekte olup isteğe yönelik çalışmalarda yapmaktadır.

Cami Süsleme Kalem İşi(Nakış), Cami Pencere Vitray Süsleme, Otel Uygulamaları, Cephe Boyama Desen ve İşleme, Altın Varak İşleme, Ahşap Üstü Kalem İşi, Kürsü-Mimber-Mihrap, Tasarım, Hat Yazıları, Keşif-Projelendirme ve Danışmanlık hizmetleri vermekte olup İsteğe Yönelik çalışmalarda yapmaktadır.
Nakkâşlığı bir meslekten ziyade kültür, sanat ve aşk olarak benimseyen firma, alanında uzman kadrosu ile sizin için en uygun çözümü bulmaya devam edecektir.

Bu sanatın tanınmasını ve daha geniş topluluklara ulaşmasını sağlamak adına Tezyin Grup firması 26-29 MAYIS 2022 tarihinde gerçekleşecek olan fuarımızda yerini aldı.

Sizleri de 26-29 MAYIS 2022, Yeşilköy/İstanbul, İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek olan 13.Uluslararası Cami Yapı Ekipmanları Fuarımıza katılan TEZYİN GRUP firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün TEK FUARI’na davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin