GAYRET YÜN İPLİK VE HALI KALİTESİ FARKIYLA KONYA MERAM HACI MEHMET YAPICI CAMİİ HALILARI MONTAJI TAMAMLANMIŞTIR!

Endüstriyel kalkınma ve ilerleme yolunda her geçen gün yeni adımlar atmakta olan ülkemizde  özellikle kültürümüzün köklerine işlemiş dokumacılık, “gelenek” ile “gelecek” arasında devasa bir birikim ile yer almaktadır. İşte bu birikimi en güzel şekilde yüzyıllardır bünyesinde taşıyan Demirci, ülkemiz Cami Halısı üretiminde önemli bir noktadadır.

Hedefleri, “Yüksek Kalitede”  ürün ve hizmet sunarak rekabet etmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Kalitede, doğru ürün ya da hizmeti, müşterilerine doğru zamanda ve doğru fiyatla ulaştırmaktır. Bunu sağlamak için de öncelikle yılların verdiği tecrübe ve itibar ile dürüstlüğü harmanlamak şarttır.

Bununla birlikte dokumacılığın en önemli noktalarından biri olan malzeme kalitesi, renk-desen kombinasyonu, sık dokuma gibi faktörler firmalarının önem verdiği başlıklardır. Ürettikleri Cami Halısı Hakklarında gerekli referansı verecektir.

Sizleri de  GAYRET YÜN İPLİK VE HALI firması ve çalışmaları ile tanışmak için çok yakında düzenleyeceğimiz Gaziantep Cami Yapı Ekipmanları Fuarımız’da cami sektörünün en iyilerini ve sevdamız cami diyen tüm ziyaretçilerimizi tek çatı altında buluşturuyor sizleri de fuarımıza davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin