İSTANBUL CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARI KATILIMCIMIZ CEBECİ AVİZE İSTANBUL’UN TARİHİ GÖZBEBEĞİ MEKANI OLAN ÜSKÜDAR MUSTAFA KAYMAK PAŞA CAMİİ AVİZE MONTAJINI TAMAMLAMIŞTIR.

CEBECİ AVİZE bir aile kuruluşu olup,1987 yılında küçük bir mağazada avize alım-satımı yaparak işe başlamıştır. Bugün geldikleri nokta itibariyle 700 m2 alana sahip kendi iş yerlerinde ürettikleri avizeleri, ülke ve dünya pazarlarına sunarak, sektörde önemli bir yer edinmişlerdir.

Başta camiler ve diğer ibadethaneler olmak üzere, otel, konut, ve ticaret merkezlerinden gelen talepleri fabrikalarda zamanında imalat bitiriyor, gerektiğinde yerinde montaj yaparak müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Diğer taraftan katıldıkları fuarlarda ülke ve dünya pazarları için geliştirdikleri yeni avize modelleriyle de katılımcı müşterileriyle mazhar olabilmektedirler.

Cebeci Avize firması bu çalışma ve gayretiyle 16 ülkeye direk ihracat, diğer bazı ülkelerde, dolaylı sevkiyat yaparak dünya pazarında yerini almış bulunmaktadır. Sizleri de Cebeci Avize firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün lider fuarı 11. Uluslararası İstanbul Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin