KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN KARARLI YAPISI İLE HİZMET VEREN SANAT MERMER FİRMAMIZ HIZ KESMEDEN ÇALIŞMALARINA MUHAMMED USTA İLE DEVAM EDİYOR!

SANAT MERMER güven ve kaliteden ödün vermeden hizmet sunan, sürekli olarak fark yaratan, hızlı ve sağlıklı çözümler sunan, rakiplerinin örnek aldığı, mimari ve estetiği ekonomik çözümlerle bağdaştıran bir sanatsal mermer firmasıdır. Temel ilkesi daima kalite ve dürüstlük olan firmamız müşteri memnuniyetini ilk amaç olarak belirlemiştir.

Kuruluşundan bu yana, kullandığı 1.sınıf malzeme, kaliteli ustaları ve kararlı yapısıyla Türkiye’de sektörel liderliğe her geçen gün daha da yaklaşmaktadır.

SANAT MERMER bir Detay Mekanik. Ltd. Şti. kuruluşudur. Otuz yılı aşkın ekip, yirmi yıla yakın Şirket deneyimine sahiptir. Bu deneyimini Halep’in seçkin mermer ustası MUHAMMED ZAKİ DABLİZ’ i bünyesine ortak olarak katarak daha’ da güçlendirmiştir. Fabrikamız 1.500 m2 lik kendi arazisinde kurulu, donanımlı, makine parkurlarıyla güçlü bir alt yapıya sahiptir. Her geçen gün pazar payını büyüten SANAT MERMER;  bize güvenen, inanan ve her zaman destekçimiz olan sizlere teşekkürü bir borç bilir, dostluğumuzun daim olmasını ümit eder.

Sizleri de SANAT MERMER firması ve Muhammed Zaki Usta hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve yaptığı çalışmaları incelemek için sizleri 10-13 Haziran 2021 İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek olan 11.Uluslararası İSTANBUL Cami Yapı Ekipmanları Fuarımıza Davetlimizsiniz…

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin