KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN ÖVEÇ KARDEŞLER MERMER FİRMASI TİTİZLİKLE BOYABAT HACI ERGÜN GÜRBÜZ CAMİİ MONTAJI TAMAMLANMIŞTIR!

Uzun yıllardan bu yana mermer granit sektörüne hizmet vermek amacıyla kurulan firmamız, kurulduğu günden itibaren gelişen teknolojinin getirdiklerine kendi geliştirdiği yöntemlerle yenilik katarak uygulama yapmak, bu konuda belirlenen standartlarda hedefi en üst noktada yakalamak ve en kaliteli ürün ve hizmetlerle servis vermek ilkesi doğrultusunda büyüyerek sektöründe tercih edilen marka haline gelmiştir. 1990 yılında kurulan ÖVEÇ MERMER firması’nın, Türkiye ve dünya çapında cami sektöründeki kaliteye ve güvene dayalı kimliği ile yaptığı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Yakın zamanda Bilecik Osmaneli’nde yeni fabrikalarını kurmuşlardır.

Sizleri de ÖVEÇ KARDEŞLER MERMER firması ve çalışmaları ile tanışmak için çok yakında düzenleyeceğimiz Gaziantep Cami Yapı Ekipmanları Fuarımız ’da cami sektörünün en iyilerini ve sevdamız cami diyen tüm ziyaretçilerimizi tek çatı altında buluşturuyor sizleri de fuarımıza davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin