31 Aralık 2020 Genel 0 comment

KALİTELİ ÜRÜNLERİ VE BAŞARILI KADROSUYLA SEKTÖRÜN ÖNCÜ İSİMLERİNDEN BİRİ OLAN AYDINOĞLU CAMİ DONANIMLARI FİRMASI DA 25 – 28 MART 2021 TARİHLERİNDE BURSA CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARINDA ÜRÜNLERİNİ TANITACAK!

Cami Kubbelerine kurşun kaplama işlerini uzman ekibiyle kaliteden ödün vermeden ön görülen zamanda teslim edilmektedir. Aydınoğlu Cami Donanımları firması cami kubbesine, fırtınanın, yağmurun, karın ve rüzgârın açtığı zararın ardından kurşun kaplama döşemektedir. Kurşun kaplamaların yapılmasıyla birlikte kubbe, yağmur ve kar sularından korunacaktır.

Günümüzde eski ve yeni camilerin, türbelerin, hanların, şadırvanların kurşun kaplama işçiliğini sağlayan Aydınoğlu Cami Donanımları firması kurşun kaplamalarında kendisini kanıtlamış, sürdürülebilir kaplama hizmetleri sunmaktadır.

Aydınoğlu Cami Donanımları  hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve yaptığı çalışmaları incelemek için sizleri 25 – 28 Mart 2021 Bursa Atatürk Kültür Merkezi Merinos Fuar Alanında düzenlenecek olan 10.Uluslararası BURSA Cami Yapı Ekipmanları Fuarımıza bekliyoruz…