KALİTELİ ÜRÜNLERİ VE BAŞARILI KADROSUYLA SEKTÖRÜN ÖNEMLİ İSİMLERİNDEN BİRİ OLAN RÖLÖVE YAPI VE DEKORASYON FİRMASI DA 25 – 28 MART 2021 TARİHLERİNDE BURSA CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARINDA ÜRÜNLERİNİ TANITACAK!

RÖLÖVE YAPI VE DEKORASYON ,1993 ile 2000 tarihleri arasında sadece kaba inşaat (kalıp, demir, duvar, beton) işleriyle uğraşmakta olan rölöve yapı dekorasyon firması 2000 tarihinden itibaren genellikle yapmış oldukları camilerin iç sıvası, dış mozaik kaplaması, vitray ve beton pencere imalatına devam etmekteler.

” Hedefimiz bizden sonraki nesillerin bizlerin yaptığı eserlerle de övünerek, Camii kültürünü geleceklere taşımaktır.’’ Sloganları ile yeni başarılara imza atmaya devam etmektedirler

Kültürel mirasların korunması ve yapıların restorasyon işlemleri gibi işlemler mimari açıdan gereklidir. Bu işlemler genel olarak koruma ve yapılandırma amacıyla yapılır. Tarihi dokusu olan bir yapıda dokuyu kaybetmeden yapılacak olan işlem oldukça önemlidir. Yapılandırma işleminde yapının dönemine uygun olan günümüz malzemeleri kullanılmasıyla birlikte yapıya ek farklı düzenlemeler getirilmemelidir. Bu açıdan bakıldığında rölöve önemli bir işlemdir.

RÖLÖVE YAPI VE DEKORASYON hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve yaptığı çalışmaları incelemek için sizleri 25 – 28 Mart 2021 Bursa Atatürk Kültür Merkezi Merinos Fuar Alanında düzenlenecek olan 10.Uluslararası BURSA Cami Yapı Ekipmanları Fuarımıza bekliyoruz…

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin