KARADENİZ EREĞLİ DANİŞMENTLİ MAH. CAMİ HALILARI ÖZKUL HALI FARKIYLA 108 YILLIK TECRÜBELERİ İLE KOKU YAPMAYAN,ALEV ALMAYAN, RENGİ SOLMAYAN KALİTESİYLE MONTAJI TAMAMLANMIŞTIR!

1912 yılında el halısı üretimiyle başlayan yolculukları birçok dönüm noktasına şahit olmuştur. 1952 yılında Türkiye’deki ilk halı dokuma makinasını bünyesine katan Özkul Halı, günümüzde de halı üretiminde son teknolojilerden faydalanmaya devam ediyor. 1960 yılına kadar ev halısı üretmeye devam eden Özkul Halı, tek bir alana odaklanmayı tercih ederek bu tarihten itibaren cami halısı üretimine geçmiştir.

Türkiye’de 50.000 caminin yanı sıra yurt dışında 4.500 cami Özkul Halı’nın imzasını taşımaktadır. Cami halıları ülkemizde camilerde kullanılan, camilerimizde ibadetlerini yapan Müslümanlara rahatlık sağlayan bir üründür. Göbekli cami halıları, natürel cami halıları, saflı cami halıları gibi birden çok şekilde karşımıza çıkan cami halısı modelleri ülkemizde çok rağbet görmektedir.

ÖZKUL HALI hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve yaptığı çalışmaları incelemek için sizleri 10-13 Haziran 2021 İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek olan 11.Uluslararası İSTANBUL Cami Yapı Ekipmanları Fuarımıza bekliyoruz…

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin