KOKU YAPMAYAN, ALEV ALMAYAN VE RENGİ SOLMAYAN CAMİ HALILARI ÖZKUL HALI FARKLIYLA ZONGULDAK MERKEZ CAMİSİNDE ÜRETİMİ VE MONTAJI TAMAMLANMIŞTIR !

Faaliyete başladıkları 1912 yılından günümüze Özkul Tekstil Halı olarak, yaşam ve ibadet alanlarınızı özelleştirmenize ve mükemmel halıyı bulmanıza yardımcı oluyorlar. Mükemmel halıya ulaşmanın yanı sıra estetik ve konforun önemli olduğunun bilincinde olarak üretimin Üç Katlı İplik ile yaptıkları halılarla mekana son dokunuşu yapmanıza aracılık ediyorlar .Halı üretimleri tamamen yenilenmiş ve yüksek teknolojili tesislerinde devam etmekte olup 2015 yılından itibaren yaptıkları üretimin %80’ini İngiltere, Almanya, Fransa, Japonya, Avustralya, Rusya ve Suudi Arabistan’dan Amerika’ya uzanan geniş bir coğrafi bölgeye hizmet etmekteler. Özkul Tekstil Halı’da üretimin her safhası, kalite kontrol uzmanları tarafından denetime tabi tutulmaktadır. Halılarımızın kaliteleri kullanım alanlarında anlaşılmakta ve kullandıkça da fark daha çok ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle müşterilerine halılarının kullanımında memnuniyet garantisi veriyorlar. Özkul Tekstil Halı, 108 yıldır yüksek kaliteli halı üretim geleneğini uygulamaktadır ve bugünde tamamen yenilenmiş yüksek teknolojili üretim tesislerinde benimsediği kalite politikasını uygulamaya devam etmektedirler.

Sizleri de ÖZKUL TEKSTİL HALI TİC. LTD. ŞTİ. firması hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve yaptığı çalışmaları incelemek için sizleri 10-13 Haziran 2021 İstanbul Fuar Merkezinde düzenlenecek olan 11.Uluslararası İSTANBUL Cami Yapı Ekipmanları Fuarımıza Davetlimizsiniz…

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin