11 Nisan 2020 Genel 0 comment

MABETLERİMİZİN İNŞASI VE BAKIMI İLE İLGİLİ HER ŞEY BU FUAR’DA!

İnsanlar göçebe hayatını bırakıp yerleşik hayata geçtikten sonra inşaatlar yaparak orada hayatlarını sürdürmeye başlamışlardır.

Geçmişte yapı inşaat olarak kendini kanıtlamış birçok eserle tanıştık. Örneğin, Osmanlı’nın “Camileri”, Hindistan’ın “Tac Mahal’i” Çin’in “Çin Seddi” vb. Bu eserler ne kadar eski zamanda olsa da bu sektöre ekonomik ve teknik olarak ne kadar önem verildiğini göstermektedir.

Camilerimiz, Osmanlı ve Selçuklu geleneğinin yanında modern çizgilerin yer aldığı birer yaşam alanlarına dönüşüyor. Yalnız ibadethane değil.  Bir külliye, bir eğitim alanına dönüşüyor. Planlamadan-projelendirmeye, İnşa sürecine kadar önemli bir çalışma ve emeğin yer aldığı Cami Sektöründeki İnşaat, Mimarlık, Restorasyon Firmalarımız bu Fuarda olacaklar.

Cami Yapı İnşaat, Restorasyon, Mimarlık Firmaları- Cami Maketi hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve firma yetkilileriyle birebir görüşme imkânına sahip olmak için sizleri 04-07 Haziran 2020 de İstanbul/Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan ‘9. Uluslararası Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na davet ediyoruz!