MERMERE ŞEKİL VERİP BAŞTAN YARATAN SEKTÖRÜN BİLİNEN İSİMLERİNDEN BİRİ OLAN DEKORATA MİMARLIK DEKORASYON MAD. SAN VE TİC A.Ş FİRMASI BURSA MÜFTÜLÜK CAMİ MONTAJINI TAMAMLAMIŞTIR!

Firmaları Dekorota Mimarlık Dekorasyon Madencilik San. ve Tic. Aş. , Cami iç ve dış dekorasyonunda gerek mimari çalışmalarda tecrübeli mimarlarıyla, gerekse üretim ve montajında uzman kadrolarıyla, proje oluşumundan bitimine kadar anahtar teslimi hizmet vermektedir. Firmamız mermerden mihrap, minber, müezzinlik, kürsü, cam söveleri, mahfel korkuluk yapımlarını gerek el işleme sanatkar ustalarıyla, gerekse CNC makinalarıyla üretiminin tamamını kendi Bünyesinde yapmaktadır. Ayrıca; firmamız tarihi eserlerin restorasyonu, yenilenmesi, tadilatlarının yapılması konusunda kendini kanıtlamış ve birçok projede yer almıştır. Yurt içi camilerin yanısıra yurtdışında da başta Almanya, Fransa, Belçika ve Avusturya olmak üzere kaliteyi ön planda tutarak tamamladığımız veya devam ettirdiğimiz projelerimiz vardır.

Sizleri de  DEKORATA MİMARLIK DEKORASYON MAD. SAN VE TİC A.Ş  firması ve çalışmaları ile tanışmak için çok yakında düzenleyeceğimiz Gaziantep Cami Yapı Ekipmanları Fuarımız’da cami sektörünün en iyilerini ve sevdamız cami diyen tüm ziyaretçilerimizi tek çatı altında buluşturuyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin