ÖZGÜN TASARIMLARIN SAHİBİ PAYİHAT MİMARİ TASARIM FİRMASIYLA 2020’NİN CAMİ FUARI SÖZLEŞMESİ YAPILDI!

Proaktif Fuarcılık’ın düzenlediği 09-12 Nisan 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi (İFM)’de düzenlenecek olan CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARI, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) tarafından onaylanması ve KOSGEB tarafından desteklenmesi ile de uluslararası arenada sektörün sesini duyurmaya devam ediyor.
Sektörde uzun yılların bilgi, tecrübe ve deneyimine sahip olan PAYİHAT LTD. ŞTİ.,hattat ve mimarlardan oluşan tecrübeli ekibiyle uygulama alanındaki sanatsal özverisini üst düzeye taşıyarak klasik Osmanlı ve Selçuklu mimarisinin yanı sıra birçok modern çalışmaya da imza atmıştır.İmalat ve üretimin yanı sıra, sektör için kalifiye personel ve nakkaş yetiştirmek amaçlı eğitim çalışmalarını da sürdürmektedir.
Camii süsleme, alçı tezyinat, altın varak, patina, ahşap üzeri süsleme, barok sanatı, cam üzeri süsleme ve hat sanatı gibi birçok alanda hizmet veren firmaTürkiye´de 230 caminin iç tezyinat projesini başarıyla tamamlamıştır. Yalnızca yurtiçinde değil yurtdışında da birçok başarılı çalışmaya yer vermiştir.
Firmanın özgün tasarımları ve başarılı çalışmaları ile tanışmaya fuara davetlisiniz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin