ÖZGÜN TASARIMLARIN SAHİBİ PAYİHAT MİMARİ TASARIM MÜH. MOBİLYA İNŞ. SAN. İÇ VE DIŞ TİC LTD.ŞTİ ADIYAMAN EMİR SULTAN CAMİİ KALEM İŞİNİ YAPMIŞTIR!

1990 yılından itibaren ağırlıklı olarak cami süsleme ve nakkaş işini ana çalışma alanı olarak belirleyen Ata Nakkaş ekibi, 2015 şubat ayı itibari ile PAYİHAT Mimari Tasarım Ltd. Şti. kurumsal kimliğiyle sektörde güçlü bir yer edinerek öncülük yapmaya devam etmektedir.

Çalışmaları arasında camii süsleme, alçı tezyinat, altın varak, patina, ahşap üzeri süsleme, barok sanatı, cam üzeri süsleme ve hat sanatı yer almaktadır. Gelenek ile modernite arasında

Yurtiçi ve yurtdışında önemli projelere imza atan PAYİHAT Ltd. Şti., Cezayir’de; Oran Abdelkadder İbn-i Badis Camii’ni, Çeçenistan’da; başta Cumhurbaşkanlığı Rezidans Kabe Camii olmak üzere toplam 7 camii ve Grozny City Otel tavan düzenlemelerini; Başbakanlık TİKA    ( Türkiye İşbirliği KOORDİNASYON Ajansı ) bünyesinde; Güney Kore´de Busan El-Fetih Camii’ni, Moğolistan’da Hz. Ali Camii’ni, Kıbrıs Lefkoşe’de Hz. Ebubekir Camii’ni uzman kadrosuyla bitirmiştir.

Sizleri de PAYİHAT MİMARİ TASARIM MÜH. MOBİLYA İNŞ. SAN. İÇ VE DIŞ TİC LTD.ŞTİ Firması hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve yaptığı çalışmaları incelemek için sizleri 25 – 28 Mart 2021 Bursa Atatürk Kongre Kültür Merkezi Merinos Fuar Alanında düzenlenecek olan 10. Uluslararası BURSA Cami Yapı Ekipmanları Fuarımıza bekliyoruz…

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin