ÖZGÜN TASARIMLARIN SAHİBİ PAYİHAT MİMARİ TASARIM MÜH. MOBİLYA İNŞ. SAN. İÇ VE DIŞ TİC LTD.ŞTİ FİRMASI DA 25 – 28 MART 2021 TARİHLERİNDE BURSA CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARINDA ÜRÜNLERİNİ TANITACAK!

Sektörde uzun yılların bilgi, tecrübe ve deneyimine sahip olan PAYİHAT LTD. ŞTİ.,hattat ve mimarlardan oluşan tecrübeli ekibiyle uygulama alanındaki sanatsal özverisini üst düzeye taşıyarak klasik Osmanlı ve Selçuklu mimarisinin yanı sıra birçok modern çalışmaya da imza atmıştır.İmalat ve üretimin yanı sıra, sektör için kalifiye personel ve nakkaş yetiştirmek amaçlı eğitim çalışmalarını da sürdürmektedir.


Camii süsleme, alçı tezyinat, altın varak, patina, ahşap üzeri süsleme, barok sanatı, cam üzeri süsleme ve hat sanatı gibi birçok alanda hizmet veren firmaTürkiye´de 230 caminin iç tezyinat projesini başarıyla tamamlamıştır. Yalnızca yurtiçinde değil yurtdışında da birçok başarılı çalışmaya yer vermiştir.

PAYİHAT MİMARİ TASARIM MÜH. MOBİLYA İNŞ. SAN. İÇ VE DIŞ TİC LTD.ŞTİ hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve yaptığı çalışmaları incelemek için sizleri 25 – 28 Mart 2021 Bursa Atatürk Kültür Merkezi Merinos Fuar Alanında düzenlenecek olan 10.Uluslararası BURSA Cami Yapı Ekipmanları Fuarımıza bekliyoruz…

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin