ÖZGÜN TASARIMLARIN SAHİBİ TAVUS YÜN HALI VE İPLİK SAN. TİC. AŞ. FİRMASI ÇİMEN CAMİ HALILARININ MONTAJINI TAMAMLAMIŞTIR!!

1960’dan bugüne, yarım asırı aşkın tecrübe… Tavus Yün Halı A.Ş. olarak ticari hayatlarına 1960 yılında dokuma halıcılığında önemli bir geçmişe sahip Manisa’nın Demirci ilçesinde başladılar. Aradan yarım asırdan daha fazla bir zaman geçmesine ragmen Mütevazi sayılabilecek bir üretim tesisiyle çıktıkları yola, bugün 6.500 m² kapalı alan üzerindeki yüksek üretim kapasiteli son derece modern entegre tesisleri ve yüzlerce çalışanı ile devam ediyor.

Kuruldukları günden bugüne amaçları hiç değişmedi; en iyi kaliteyi ve hizmeti, verebileceği en uygun fiyata sizlere sunmak. Dün de böyle düşünüyorduk, bugün de… sloganları ile bunun için çabalıyor, AR-GE çalışmaları ilee ‘daha iyisini en uygun fiyata’ nasıl üretebileceklerini sürekli araştırıyorlar. Sahip oldukları bu anlayış ve biz değerli müşteriler sayesinde bugün sektörün ‘en iyileri’ arasındalar ve pazarda önemli bir paya sahibler.

Sizleri de TAVUS YÜN HALI VE İPLİK SAN. TİC. AŞ. Firması hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve yaptığı çalışmaları incelemek için sizleri 25 – 28 Mart 2021 BURSA Atatürk Kongre Kültür Merkezi Merinos Fuar Alanında düzenlenecek olan 10. Uluslararası BURSA Cami Yapı Ekipmanları Fuarımıza bekliyoruz…

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin