ÖZGÜNLÜĞÜ VE FARKINDALIĞI ORTAYA KOYACAK ESERLER DEKORE EDEN SULTAN HALI MADENCİLİK SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ FİRMASI İSTANBUL İKİTELLİ KARAAĞAÇ MAH CAMİ MONTAJINI TAMAMLAMIŞTIR!

Firma Manisa İlinin Demirci ilçesinde 1989 yılında kurulmuştur. İlçe ise halıcılığı ile ünlüdür bundan sebeptir ki diğer bir adı’da . HALIKENT’tir . Dolayısı ile cami halıcılığı sektöründe kuruluşlarından bu güne kadar çalışmalarına devam etmektedirler, Halılarını tamamen saf yünden imal etmekteler. Yünü boyama, iplik haline getirme ve dokuma işlemlerini kendi bünyelerinde ve kendi tesislerinde yapmaktadırlar. Gerek renk, gerekse desenleri sınırsız seçeneklerde uygulayabilme teknolojisine sahip olmaları firmanın en ayırt edici özelliğinden biridir. Sadece fabrikalarında uygulanan yıkama işlemi ile ürettikleri halıları tüylenme, koku yapma, çekme gibi problemlerden arındırmaktadırlar. Amaçları ürettikleri halıların üzerinde müşterilerin huzur içerisinde ibadetlerini yapmalarını sağlamaktır.

Sizleri de SULTAN HALI MADENCİLİK SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ firması ve çalışmaları ile tanışmak için çok yakında düzenleyeceğimiz Gaziantep Cami Yapı Ekipmanları Fuarımız ’da cami sektörünün en iyilerini ve sevdamız cami diyen tüm ziyaretçilerimizi tek çatı altında buluşturuyor sizleri de fuarımıza davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin