Sektörün Bilinen İsimlerinden İşbilir Halı Ve Mobilya Firması Da Cami Yapı Ekipmanları Fuarında Ürünlerini Tanıtacak!

1995 yılında Ltd. Şti. olan İşbilir halı ve mobilya firması gerekli altyapı Çalışmalarını yaptıktan sonra halıcılık ve yer döşemeleri sahasında ciddi yatırımlar planlamıştır. Duvardan Duvara Halı grubunda Dinarsu, Makine halısı gurubunda kendi markaları olan Foneks halı ve ana bayisi oldukları Bahariye halı ve Artemis halı markalı ürünlerin bölgede bayilikler vererek, PVC Yer Döşemeleri gurubunda ise Tarkett, Mineflo, Florama / Laminat Parke`de ise Florpan ve Classen ürünleri ile çalışmalarını sürdürmektedir. Halı, Pvc yer kaplaması ve Laminat Parke konusunda uzun vadeli yatırımlar düşünülmektedir.

Genel Pazarlama Prensipleri

Pazarlama bölgesi sorumlu pazarlama elemanları tarafından her hafta periyodik olarak ziyaret edilmekte ve sipariş almaktadırlar.

Satışlarda gecikme olmadan yerinde teslim esasına göre yapılmaktadır.

Şirket yöneticileri belli periyotlarda bayii ziyaretleri yapmakta ve sorunları yerinde dinleyip gözlemlemekte ve çözüm bulmaktadır.

Depolama İmkanları

Halen 3.800 m2 raf sistemli stoklama ve yönetim – ofis kompleks binasına sahip olan İşbilir halı ve mobilya şirketi ayrıca 7 ayrı şubesi ile gerek personel gerek teknolojinin imkanlarını sonuna kadar kullanıp müşterilerine en kaliteli hizmeti sağlamaktadır.

Samsun ve İlçeleri, Ordu, Giresun İl ve İlçeleri, Sinop, Kastamonu İl ve İlçeleri, Trabzon, Rize, Artvin İl ve İlçeleri, Tokat, Amasya, Sivas, Çorum İl ve İlçeleri, Gümüşhane, Bayburt İl ve İlçeleri.

Her pazarlama bölgesi için 1 (bir) pazarlama elemanı ile hizmet sunulmaktadır.

Sizleri de İşbilir Halı ve Mobilya firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün lider fuarı 9. Uluslararası Samsun Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na davet ediyoruz.

 

#isbilirhali  #cami #camifuari #camiyapiekipmanlarifuari #samsun #diyanet #muslim #mosque #islam

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin