SEKTÖRÜN YENİLİKÇİ FİRMASI OSMANLI ALEM ARNAVUTKÖY KEZBAN VE HASAN HÜSEYİN ÇAMLIDERE CAMİİ MONTAJINI TAMAMLAMIŞTIR!

İnşaat Tecrübemiz Daha Eskilere Dayansa da 1993 Yılından İtibaren Sadece Camii Yapımı ile Uğraşmaktayız.”

 YÜCEL Kalfa kardeşleri Yüksel ve Mehmet Akin AYDIN Insaat Tecrubeleri daha eskilere dayansa da 1993 yilindan itibaren sadece camii yapimi ile ugrasmaktalar. 1993 ile 2000 tarihleri arasinda sadece kaba insaatiyla (kalip,demir,duvar,beton) isleriyle ugrasmakta olan ekipleri 2000 tarihinden itibaren genellikle yapmis oldukları camilerin ic sivasi,dis mozaik kaplamasi, RÖLÖVE YAPI ve DEKORASYON adiyla devam eden firmaları vitray ve beton pencere imalatina devam etmekteler.

Osmanlidan sonra unutulmayan yuz tutmus iscilikleri, Yapimi devam eden Yesil camii ve Gungoren merkez camiinde uyguladikları mukarnas sacak motifleri yine yesil camii de uyguladıklaır corten,mukarnas iscilik pencere sovelerini gelistirerek camii sektorunun hizmetine sunmaya calismaktalar. Yaptikları isciliklerde yureklerini de ortaya koyarak begeniyle ovundugumuz eski eserlerde oldugu gibi aslina uygun,saglamligi onde tutarak kalitenin ve estetigin birbirini takip etmesini amaclayip ciddi eser adaylarini yapmaya calismaktalar.

” Hedefimiz bizden sonraki nesillerin bizlerin yaptigi eserlerle de ovunerek, Camii kulturunu geleceklere tasimaktir. “

Sizleri de OSMANLI ALEM  firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün lider fuarı 10. Uluslararası Bursa Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin