SERKO HALI VE İPLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. FİRMASI %100 YÜN OLARAK THE WOOLMARK COMPANY STANDARTLARINDA ÖZEL REAKTİF BOYALAR KULLANARAK ANTİBAKTERİYEL OLARAK ÜRETİP AFYONKARAHİSAR MERKEZ OTO GALERİCİLER SİTESİ CAMİİ HALILARI DÖŞEMESİNİ TAMAMLAMIŞTIR !

1950’li yıllarda Kurucuları Merhum Osman KALAYCIOĞLU tarafından el halısı imalatı ile kurulan Serko Halı, 1970’li yıllarda iplik ve dokuma tesisinin kurulmasından sonra makine halısı üretimine başlamıştır.

2009 senesinde Almanya Aachen Üniversitesi Tekstil ve Zemin Enstitüsü (TFI AACHEN) tarafından Halıda alev almazlık belgesi ile Serko Halı olarak halılarımız “Alevlenmez Halı” tescilini almıştır.

2012 Senesinde , Rusya Moskova “Pojarnaya Sertifikatsionnaya Kompaniya Limited Şirketi” tarafından “Alev Almaz Ve Kapalı Mekânlarda Kullanıma Uygunluk” sertifikasını alarak Rusya Hükümeti tarafından kabul edilen en üst derece yanmaz halı uygunluğunu elde etmiştir. Rusya Devleti tarafından verilen bu sertifika Türkiye içerisinde Yün halı üreten firmalar içerisinde sadece Serko Halı’da mevcuttur.

Serko Halı Sanayii olarak halıları kalitesi ve referansları kadar müşterilerının memnuniyeti firmaları için edinilmiş bir düsturdur…

Sizleri de SERKO HALI VE İPLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün lider fuarı 10. Uluslararası Bursa Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin