Set Elektronik Firması Da 9.Uluslararası Samsun Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’nda!

Set elektronik; profesyonel ses, ışık, görüntü ve konferans salonu sistemleri sektöründe uzmanlaşmış, Samsun konuşlu bir firmadır. Ses sistemleri üretimi konusunda ve proje anahtar teslim işlerde Türkiye’nin birkaç firmasından biridir. 1977 yılından beri müşterilerine gururla hizmet vermektedir.

Set elektronik, geride bıraktığı 36 sene boyunca gürültü ölçüm cihazları, yüksek kalitede amplifikatör ve ses kabini, ses mikserleri, ses filtreleri, kolon hoparlör ve alanlarında deneyim kazanmıştır. Ayrıca 20 yıldan beri de anahtar teslimi proje uygulamaları yapmaktadır. Tüm bu uygulamalarında kendi çözümleri ve portföyündeki ürünleri ile bağımsız bir uygulamacı pozisyonundadır.

Geçen süre boyunca Set Elektronik firması iş yaptığı sektörde güvenilir, bilgi sahibi, kaliteye önem veren bir kuruluş olarak tanınmıştır; daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteli malların üretimini yada kurulumunu gerçekleştirerek ve satış sonrası hizmet alanında tüm Türkiye’de bilinen başarılı bir üretici ve uygulamacı konumuna gelmiştir.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin