Tezyinat Cami Yapı Ekipmanları Fuarında yerini aldı!

Tezyinat Sanat Hizmetleri Kalemişi tasarımında tarihi eserlere ve günümüz mimarisine, profesyonel ve yenilikçi kadrosu ile hizmet vermeye devam ederek, tarihten aldığı değerleri ilkeli bir yaklaşımla sentezleyip, dünü ve bugünü kaliteden ödün vermeden buluşturuyor. Kalemişini yetişmiş nakkaş ve kalemkârlardan oluşan kadrosuyla, tarihi eserlerden camilere, alışveriş merkezlerinden otellere kadar tüm özel ve kamusal alanlarda uyguluyor. TEZYİNAT SANAT HİZMETLERİ kalemişi, altın varak ve restorasyon çalışmalarında tarihi değerlere sanat ve kaliteye verdiği önemin yanı sıra profesyonel ve yenilikçi kadrosuyla çalışmalarını 2 ve 3 boyutlu dijital ortamda projelendirerek günden güne daha ileri gitmeyi hedeflemektedir. ‘TEZYİNAT SANAT HİZMETLERİ’ Firması 17-20 Ekim 2019’da Antalya/Kepez Mimar Sinan Kongre ve Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’mızda yerini aldılar.
Sizleri de TEZYİNAT SANAT HİZMETLERİ Firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün lider fuarı Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na davet ediyoruz.
#tezyinatsanathizmetleri #tezyinat #citakari #cami #camifuari #camiyapiekipmanlarifuari #anfaaltınpark #antalya #diyanet #muslim #mosque #islam

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin