27-28 MART 2021 TARİHLERİNDE GERÇEKLEŞECEK OLAN BURSA CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARIMIZDA DA BİZLERİ YALNIZ BIRAKMAYACAK OLAN SEKTÖRÜN BİLİNEN İSİMLERİNDEN AYDINOĞLU CAMİ DONANIMLARI MALATYA BAYRAMİÇ CAMİ İNŞAATININ KAPLAMASINI YAPMIŞTIR!

Günümüzde eski ve yeni camilerin, türbelerin, hanların, şadırvanların kurşun kaplama işçiliğini sağlayan Aydınoğlu Cami Donanımları firması kurşun kaplamalarında kendisini kanıtlamış, sürdürülebilir kaplama hizmetleri sunmaktadır.

Eğer sizin de kurşun, bakır, ya da alüminyum kaplama uygulamalarınızda bir çözüm ortağına ihtiyacınız varsa tecrübeli personelleriyle Aydınoğlu Cami Donanımları projenize çözüm ortağı olup maksimum memnuniyet sağlamaktadır

Cami Kubbelerine kurşun kaplama işlerini uzman ekibiyle kaliteden ödün vermeden ön görülen zamanda teslim edilmektedir.

Aydınoğlu Cami Donanımları firması cami kubbesine, fırtınanın, yağmurun, karın ve rüzgârın açtığı zararın ardından kurşun kaplama döşemektedir. Kurşun kaplamaların yapılmasıyla birlikte kubbe, yağmur ve kar sularından korunacaktır.

Sizleri de AYDINOĞLU CAMİ DONANIMLARI firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün lider fuarı 10. Uluslararası Bursa Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin