KALİTELİ ÜRÜNLERİ VE BAŞARILI KADROSUYLA, SEKTÖRÜN ÖNCÜ İSİMLERİNDEN BİRİ OLAN AYDINOĞLU CAMİ DONANIMLARI BURSA KELES İLÇESİ CAMİ İNŞAATININ KAPLAMASINI YAPMIŞTIR!

Günümüzde eski ve yeni camilerin, türbelerin, hanların, şadırvanların kurşun kaplama işçiliğini sağlayan Aydınoğlu Cami Donanımları firması kurşun kaplamalarında kendisini kanıtlamış, sürdürülebilir kaplama hizmetleri sunmaktadır

Eğer sizin de kurşun, bakır, ya da alüminyum kaplama uygulamalarınızda bir çözüm ortağına ihtiyacınız varsa tecrübeli personelleriyle Aydınoğlu Cami Donanımları projenize çözüm ortağı olup maksimum memnuniyet sağlamaktadır.

Cami Kubbelerine kurşun kaplama işlerini uzman ekibiyle kaliteden ödün vermeden ön görülen zamanda teslim edilmektedir. Aydınoğlu Cami Donanımları firması cami kubbesine, fırtınanın, yağmurun, karın ve rüzgârın açtığı zararın ardından kurşun kaplama döşemektedir. Kurşun kaplamaların yapılmasıyla birlikte kubbe, yağmur ve kar sularından korunacaktır.

Sizleri de AYDINOĞLU CAMİ DONANIMLARI firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün lider fuarı 10. Uluslararası Bursa Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin