ANKARA, GATA ( GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ ) GÜLHANE CAMİİ HALILARINI ÖZKUL TEKSTİL HALI OLARAK THE WOOLMARK COMPANY VE DQS KALİTE STANDARTLARINDA %100 SAF YENİ YÜN EKSTRA DAYANIKLI, YUMUŞAK TUŞELİ “ÜÇ KATLI” HAV İPLİĞİ İLE TAM ENTEGRE TESİSLERİNDE ÜRETİMİNİ YAPIP MONTAJI ÖZENLE GERÇEKLEŞTİRMİŞLERDİR!

Faaliyete başladıkları 1912 yılından günümüze Özkul Tekstil Halı olarak, yaşam ve ibadet alanlarınızı özelleştirmenize ve mükemmel halıyı bulmanıza yardımcı oluyorlar. Mükemmel halıya ulaşmanın yanı sıra estetik ve konforun önemli olduğunun bilincinde olarak üretimin Üç Katlı İplik ile yaptıkları halılarla mekana son dokunuşu yapmanıza aracılık ediyorlar .Halı üretimleri tamamen yenilenmiş ve yüksek teknolojili tesislerinde devam etmekte olup 2015 yılından itibaren yaptıkları üretimin %80’ini İngiltere, Almanya, Fransa, Japonya, Avustralya, Rusya ve Suudi Arabistan’dan Amerika’ya uzanan geniş bir coğrafi bölgeye hizmet etmekteler. Özkul Tekstil Halı’da üretimin her safhası, kalite kontrol uzmanları tarafından denetime tabi tutulmaktadır. Halılarımızın kaliteleri kullanım alanlarında anlaşılmakta ve kullandıkça da fark daha çok ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle müşterilerine halılarının kullanımında memnuniyet garantisi veriyorlar. Özkul Tekstil Halı, 108 yıldır yüksek kaliteli halı üretim geleneğini uygulamaktadır ve bugünde tamamen yenilenmiş yüksek teknolojili üretim tesislerinde benimsediği kalite politikasını uygulamaya devam etmektedirler.

Sizleri de ÖZKUL TEKSTİL HALI TİC. LTD. ŞTİ. firması hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve yaptığı çalışmaları incelemek için çok yakında düzenleyeceğimiz Gaziantep Cami Yapı Ekipmanları Fuarımız’da cami sektörünün en iyilerini ve sevdamız cami diyen tüm ziyaretçilerimizi tek çatı altında buluşturuyor sizleri de fuarımıza davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin