13 Ağustos 2021 Genel 0 comment

ÖZKUL HALI TARAFINDAN ÜRETİMİ VE MONTAJI YAPILAN EYÜP SULTAN CAMİİ HALILARI VE CAMİ HALI ISITMA SİSTEMİ CAMİ CEMAATİNE HAYIRLI OLSUN!

Faaliyete başladıkları 1912 yılından günümüze Özkul Tekstil Halı olarak, yaşam ve ibadet alanlarınızı özelleştirmenize ve mükemmel halıyı bulmanıza yardımcı oluyorlar. Mükemmel halıya ulaşmanın yanı sıra estetik ve konforun önemli olduğunun bilincinde olarak üretimin Üç Katlı İplik ile yaptıkları halılarla mekana son dokunuşu yapmanıza aracılık ediyorlar .Halı üretimleri tamamen yenilenmiş ve yüksek teknolojili tesislerinde devam etmekte olup 2015 yılından itibaren yaptıkları üretimin %80’ini İngiltere, Almanya, Fransa, Japonya, Avustralya, Rusya ve Suudi Arabistan’dan Amerika’ya uzanan geniş bir coğrafi bölgeye hizmet etmekteler. Özkul Tekstil Halı’da üretimin her safhası, kalite kontrol uzmanları tarafından denetime tabi tutulmaktadır. Halılarımızın kaliteleri kullanım alanlarında anlaşılmakta ve kullandıkça da fark daha çok ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle müşterilerine halılarının kullanımında memnuniyet garantisi veriyorlar. Özkul Tekstil Halı, 108 yıldır yüksek kaliteli halı üretim geleneğini uygulamaktadır ve bugünde tamamen yenilenmiş yüksek teknolojili üretim tesislerinde benimsediği kalite politikasını uygulamaya devam etmektedirler.

Sizleri de  ÖZKUL HALI firması ve çalışmaları ile tanışmak için çok yakında düzenleyeceğimiz Gaziantep Cami Yapı Ekipmanları Fuarımız’da cami sektörünün en iyilerini ve sevdamız cami diyen tüm ziyaretçilerimizi tek çatı altında buluşturuyor sizleri de fuarımıza davet ediyoruz.