ADANA ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ 57. ALAY ŞEHİTLERİ CAMİİ HALILARI SERKO HALİ VE IPLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ TARAFINDAN %100 YÜN OLARAK THE WOOLMARK COMPANY STANDARTLARINA ÖZEL REAKTİF BOYALAR KULLANILIP ANTİBAKTERİYEL OLARAK ÜRETİLİP MONTAJI TAMAMLANMIŞTIR!

1950’li yıllarda Kurucuları Merhum Osman KALAYCIOĞLU tarafından el halısı imalatı ile kurulan Serko Halı, 1970’li yıllarda iplik ve dokuma tesisinin kurulmasından sonra makine halısı üretimine başlamıştır.

2009 senesinde Almanya Aachen Üniversitesi Tekstil ve Zemin Enstitüsü (TFI AACHEN) tarafından Halıda alev almazlık belgesi ile Serko Halı olarak halılarımız “Alevlenmez Halı” tescilini almıştır.

2012 Senesinde , Rusya Moskova “Pojarnaya Sertifikatsionnaya Kompaniya Limited Şirketi” tarafından “Alev Almaz Ve Kapalı Mekânlarda Kullanıma Uygunluk” sertifikasını alarak Rusya Hükümeti tarafından kabul edilen en üst derece yanmaz halı uygunluğunu elde etmiştir. Rusya Devleti tarafından verilen bu sertifika Türkiye içerisinde Yün halı üreten firmalar içerisinde sadece Serko Halı’da mevcuttur.

Serko Halı Sanayii olarak halıları kalitesi ve referansları kadar müşterilerının memnuniyeti firmaları için edinilmiş bir düsturdur…

Sizleri de  SERKO HALI VE İPLİK SANAYİ LTD. ŞTİ. firması ve çalışmaları ile tanışmak için çok yakında düzenleyeceğimiz Gaziantep Cami Yapı Ekipmanları Fuarımız’da cami sektörünün en iyilerini ve sevdamız cami diyen tüm ziyaretçilerimizi tek çatı altında buluşturuyor sizleri de fuarımıza davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin