FERDİ KALFA VE ŞEN CAMİ DEKORASYON FİRMALARIMIZIN EL ELE VERİP YÜKSELTTİGİ ÇORUM VE ESKİŞEHİR CAMİLERİMİZİN İNŞAATI DEVAM EDİYOR!

NŞT İNŞAAT Planlı projeli anahtar teslim cami işleri yapmaktadır. Sektörde kurumsallaşması ve güvenirliğiyle ön plana çıkan; yenilikçi ve istikrarlı duruşuyla örnek alınan saygın ve öncü bir şirkettir. Çalışanları ve müşterileriyle Türkiye’nin yatırıma açık potansiyel gücünü çağdaş değerlerle yükselten bir firmadır.

Şen Cami Dekorasyon 1999 yılından bu yana Türkiye’nin her yerinde referanslı olaraktan camilerimizin kubbe şaplarını, dış cephelerini, kaba sıvalarını , düz mozaik ve çıtalı mozaiğini yapmaktadır. Şen Cami dekorasyon olarak yaptığı işlerin kalitesi ve referansları kadar müşterilerinin memnuniyeti de firmaları için önemli bir yerdedir…

Sizleri de  NŞT İNŞAAT ve ŞEN CAMİ DEKORASYON firmaları ve çalışmaları ile tanışmak için çok yakında düzenleyeceğimiz Gaziantep Cami Yapı Ekipmanları Fuarımız ’da cami sektörünün en iyilerini ve sevdamız cami diyen tüm ziyaretçilerimizi tek çatı altında buluşturuyor sizleri de fuarımıza davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin