PONİARD MARKA YERLİ İMALAT ÜRÜNLERİYLE TALHA ELEKTRONIK FİRMASI HABİBLER MERKEZ CAMİİNİN DİGİTAL MİKSERLİ SES SİSTEMİ MONTAJINI TAMAMLANMIŞTIR!

Kurucu Zülfü Hançer 1965 yılında Samsun’un Ladik ilçesinde doğdu. 1984 yılında Ladik İmam Hatip Lisesini bitirdi. 1987 – 2002 yıllarında birçok büyük firmada hizmet Verdi. Kendini yeterli gördüğünde 2003 yılında “TALHA ELEKTRONİK” adında firmasını kurdu. Kurulduğu günden bugüne sadece sektöründe gelişmeleri takip etmekle kalmamış sürekli gelişme anlayışıyla hizmetlerini gerçekleştirmiştir. Teknik bilgisi, sorun giderme tecrübesi, servis konusunda güvenilir alt yapısı, müşteri memnuniyeti ve hizmetine önem veren bir kuruluştur.” Bizimde ilkemiz, doğruluk ve hizmet deyip yola çıktık. “ sloganları ile sektöre hizmet vermeye devam etmektedirler.

Sizleri de TALHA ELEKTRONIK firması ve çalışmaları ile tanışmak için çok yakında düzenleyeceğimiz Gaziantep Cami Yapı Ekipmanları Fuarımız’da cami sektörünün en iyilerini ve sevdamız cami diyen tüm ziyaretçilerimizi tek çatı altında buluşturuyor sizleri de fuarımıza davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin