AKILLI MİKRAFON FİRMASININ YERLİ ÜRETİMİ OLAN AKILLI MİKRAFON SEE TALK DUİSBURG MERKEZ CAMİİ’NDE HUTBELER AKILLI MİKRAFONDAN OKUNACAK!

SeeTalk, kullanıcılarına daha etkileyici konuşmalar yapabilmeleri ve bu konuşmalar esnasında daha rahat olabilecekleri bir ortam sağlamak için tasarlanmış bir üründür. Mikrofonu ekran ile birleştiren bu teknoloji sayesinde konuşma esnasında hem mikrofon hem de kâğıt sorunu yaşamaz ve ileri teknoloji kullanılarak tasarlanan ses pürüzsüzleştirme özeliği ile büyük alanlarda rahatça kullanılabilir.

SeeTalk, 2015 yılında teknolojinin ötesinde bir proje ile yola çıkarak, hayatı kolaylaştırmayı, topluma fayda sağlamayı hedeflemiştir. Türkiye menşeili, Dünya’da ilk ve tek olan SeeTalk, toplum önünde konuşmayı kolaylaştıran, her ortamda pürüzsüz ses verebilen, konuşmacıya güven veren bir üründür.

Kısa bir süre içerisinde kendini geliştiren SeeTalk Türkiye’nin 3. büyük elektronik ürünler üreticisi olan Atmaca Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş.  ailesine dâhil olmuştur. Atmaca Elektronik bünyesindeki AR-GE merkezi mühendisleri tarafından daha ileri bir boyuta taşınan SeeTalk ilk prototiplerini üreterek çeşitli platformlarda kullanılmaya başlanmıştır. Kullanıcıların geri dönüşleri, yapılan görüşmeler ve sektörel fuarlardaki kullanıcıların yoğun ilgileri, ürünün tüm dünyada kullanılabileceğini göstermiştir.

Akıllı Mikrafon Ltd. Şti. hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve yaptığı çalışmaları incelemek için çok yakında düzenleyeceğimiz Gaziantep Cami Yapı Ekipmanları Fuarımız’da cami sektörünün en iyilerini ve sevdamız cami diyen tüm ziyaretçilerimizi tek çatı altında buluşturuyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin