İSTANBUL BAĞCILAR MEHMET AKİF CAMİ KUBBE KAPLAMASINI TAMAMLAYAN AYDINOĞLU CAMİ DONANIMLARI FİRMASI HER GEÇEN GÜN EN İYİSİNİ YAPARAK SEKTÖRDE BİRİNCİLİGİ BIRAKMIYOR!

Cami Kubbelerine kurşun kaplama işlerini uzman ekibiyle kaliteden ödün vermeden ön görülen zamanda teslim edilmektedir. Aydınoğlu Cami Donanımları firması cami kubbesine, fırtınanın, yağmurun, karın ve rüzgârın açtığı zararın ardından kurşun kaplama döşemektedir. Kurşun kaplamaların yapılmasıyla birlikte kubbe, yağmur ve kar sularından korunacaktır.

Günümüzde eski ve yeni camilerin, türbelerin, hanların, şadırvanların kurşun kaplama işçiliğini sağlayan Aydınoğlu Cami Donanımları firması kurşun kaplamalarında kendisini kanıtlamış, sürdürülebilir kaplama hizmetleri sunmaktadır.

Aydınoğlu Cami Donanımları  hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak ve yaptığı çalışmaları incelemek için çok yakında düzenleyeceğimiz Gaziantep Cami Yapı Ekipmanları Fuarımız’da cami sektörünün en iyilerini ve sevdamız cami diyen tüm ziyaretçilerimizi tek çatı altında buluşturuyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin