KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN HER GEÇEN GÜN YENİ BAŞARILARA İMZA ATAN FİRMAMIZ BAYRAMOĞULLARI RESTORASYON 450 CM BOYUNDAKİ MASİF KABUK SÜTUNLARIN MONTAJINI LEVENT CAMİNDE TAMAMLAMIŞTIR!

Bayramoğulları Restorasyon; tarihi iz bırakmış mimari yapılar ve o dönemlere ait izleri taşıyan farklı bezeme ve üsluptaki; Cami, Türbe, Köşk, Yalı, Konak, Kasır, Medrese, Sarnıç gibi Osmanlı, Bizans ve Roma dönemlerine ait, değişik inşaat teknikleri ile yapılan eserleri, alanında uzman ekipleri ile , esaslı onarım ağırlıklı, ahşap ve taş kullanılan yapılarda “Restorasyon ve Rekonstrüksiyon ile birlikte yapı güçlendirme” işlerini gerçekleştirmektedir.

Tarihi yapıları günümüze ve geleceğe taşımayı, modern yapılarda ise günümüz mimarisine özgün örnekler katarak gelecek zaman mimarisine ışık olmayı, geçmişten gelen tecrübesi ile aydınlık izler bırakarak emin adımlarla yoluna devam etmeyi amaç edinmiştir. Bu sektördeki en büyük gayesi dünyanın gıpta ettiği, fakat kıymeti bilinmeyen ülkemiz eserlerinin tamamının aslını o gün ki gibi yansıtmaktır.

Sizleri de BAYRAMOĞULLARI RESTORASYON TİC.LTD.ŞTİ firması ve çalışmaları ile tanışmak için çok yakında düzenleyeceğimiz Gaziantep Cami Yapı Ekipmanları Fuarımız’da cami sektörünün en iyilerini ve sevdamız cami diyen tüm ziyaretçilerimizi tek çatı altında buluşturuyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin