Avizeleri ile Camilerimize Işık Saçan Mimar Sinan Avize 2024 Cami Yapı Ekipmanları Fuarında!!!

2016 yılında başlayan yolculuklarında klasik ve modern uygulamaları ile metal’e şekil vererek ortamlarınıza renk ve ışık veriyor. Özel tasarımlar ile istediğiniz ölçüde istediğiniz zengin desenleri sizin için tasarlayabilirler. Ülke çapında Üretimini gerçekleştirdiği yüzlerce camii ve sosyal tesis,konut, iş merkezi alanları, Mimar Sinan Avize’nin derin tecrübe ve bilgi birikimini yansıtmaktadır.

Her bir projede müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı ilke edinmiş olan Mimar Sinan Avize, bilgi birikimini yüksek Metal teknolojisiyle birleştirerek müşterilerinin hizmetine gururla sunmaktadır.

Mimar Sinan Avize, Yüksek Teknoloji’yi ve en güncel yapım tekniklerini tasarım ve uygulamalarında kullanarak; Modern Mimari yaklaşımlarını ortaya koyan işlere imza atmaktadır. Mimar Sinan Avize ile çalıştığınızda; Kaliteli ve güvenli ürün aldığınızdan emin olursunuz. Gelişmiş ve özverili bir satış öncesi ve sonrası iletişim ve destek hizmetiyle karşılanırsınız. Geniş ürün ve tedarik yelpazesine sahip olursunuz. Her yönüyle kurumsallaşmış bir çözüm ortağıyla çalışmanın rahatlığını yaşarsınız ve en önemlisi yüzünüz güler.

Sizlerde ışık saçan bu güzel avizeleri daha yakından görmek istiyorsanız 2024 CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARINA davetlisiniz.

İSTANBUL FUAR MERKEZİ / YEŞİLKÖY

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin