Kurşun Kaplama İşlerinde Ses Getiren Mirman Yapı 2024 Cami Yapı Ekipmanları Fuarında!!!

Türkiye‘nin ilklerinden olan Mirman Kurşun, kurşun üretimi ile aynı zamanda çatı uygulama alanında da 1975’ ten beri hizmet vermektedir.
Türkiye, Çeçenistan, Kosova, Japonya, Cezayir ve Irak gibi yurtdışında bir çok ülkede 800’e yakın cami ve diğer yapıların kubbe ve çatılarını kurşun, titanyum, çinko, bakır, alüminyum ve krom çelik kaplama işlerini yaparak ve yaptığı işlerin sorumluluğunu taşıyarak, metal çatı ve izolasyon piyasasındaki öncü ve başarılı faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vakıflar geleneğinin devamı olarak kara düzen kurşun üretim tesislerinden günümüzün modern üretim tesislerine uzanan 45 yıllık bir tecrübe ile kurulmuştur. Mirman Kurşun; Bu alandaki uzman kişilerle sürekli olarak bilgi alışverişinde bulunuyor, uluslararası piyasayı takip ediyorlar. Müşterilerinin işini gerektiği gibi yapabilmek için proje bazında Ar-Ge çalışması yapıyorlar. Birinci sınıf kurşun üretimi konusunda piyasanın öncü kuruluşları arasında yerini daima korumuştur. % 99.97-99.99 üzeri kurşun üretmeyi başarmış ender kuruluşlardandır.

Siz değerli halkımızda bunun gibi birçok markayı görmek istiyorsanız 2024 CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARINA davetlisiniz.

İSTANBUL FUAR MERKEZİ / YEŞİLKÖY

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin