BAŞARILI İŞLERİYLE İSMİNİ DUYURAN KAVİS YAPI DA CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARI’NDA YERİNİ ALDI!

Proaktif Fuarcılık’ın düzenlediği 09-12 Nisan 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi (İFM)’de düzenlenecek olan CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARI, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) tarafından onaylanması ve KOSGEB tarafından desteklenmesi ile de uluslararası arenada sektörün sesini duyurmaya devam ediyor. Cami Yapı Ekipmanları Fuarında Kavis Yapı da yerini aldı.

Kavis Yapı uzun yıllardır, Cami inşaatı, Cephe ve Çatı Kaplama, Nakış ve Süsleme sanatlarının uygulayıcısı iki köklü firmanın – MAN-İŞ ve PAYİHAT’ın – ortak kuruluşudur. Bulundukları sektörün öncüsü MAN-İŞ ve PAYİHAT, yıllardır sürdürdükleri proje ortaklığını; Kavis Yapı Mimarlık Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi adı altında; kurumsal bir kimlik yapıya dönüşmüştür. MAN-İŞ ve PAYİHAT’ın girişimcileri, konularında uzman çalışanlarını, sektörün önde gelen danışmanları ile buluşturunca, ülkemizde ve yurtdışında büyük projeler gerçekleştiren değerli bir yapıya sahiptir.
Teorik bilgi ve uygulama bilgisini başarıyla buluşturan bu güçlü ekip; kurumsallaşmanın önem kazandığı günümüz iş dünyasında; insana, topluma, tarihe, kültüre, doğaya saygıyı ihmal etmeden gelecek nesillere önemli eserler bırakmayı hedef edinmiştir. Geleneksel mimari ile Modern mimari arasında dengeli bir bütünlük oluşturan çizgisi; çağdaş ürünlerin tüm yararlı özelliklerini geleneksel yapılar üzerinde başarıyla uygulayan, genç, dinamik, yaratıcı kadro ve donanıma sahiptir.

Kavis Yapı, tasarımları ve uygulama başarısı ile sektöre yön veren, referans bir firmadır. Kavis Yapı, Yurt içinde ve Yurtdışında yaptığı tüm işleri, sözleşme koşullarına, hukukuna bağlı kalarak; süresi içinde başarıyla tamamlamıştır.
Sizleri de sektörün öncü firmalarından Kavis Yapı ile tanışmaya Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na davet ediyoruz.

#kavis #kavisyapi #cami #camifuari #camiyapiekipmanlarifuari #anfaaltınpark #diyanet #muslim #mosque #islam
Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin