SEKTÖRÜN ÖNEMLİ İSİMLERİNDEN MANİŞ YAPI İZOLASYON METAL ÇATI KAPLAMALARI, CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARINDA YERİNİ ALDI!

Proaktif Fuarcılık’ın düzenlediği 09-12 Nisan 2020 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi (İFM)’de düzenlenecek olan CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARI, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) tarafından onaylanması ve KOSGEB tarafından desteklenmesi ile de uluslararası arenada sektörün sesini duyurmaya devam ediyor. Cami Yapı Ekipmanları Fuarında Maniş Yapı İzolasyon Metal Çatı Kaplamaları da yerini aldı.
Firma tüm metal çatı kaplama ekipmanlarını, her çeşit yapı türünün çatı ve cephelerinde uygulayabilecek donanıma, teknolojiye ve nitelikli iş gücüne sahiptir. Sektördeki tüm gelişmeler birebir takip edilmekte ve verilen eğitimlerle nitelikli işgücü korunmaktadır.

Teknik ekip sadece bir inşaat ustası olarak değil aynı zamanda birer zanaatkar sorumluluğu ile kendisine teslim edilen birbirinden güzel mimari projeleri taçlandırmaktadır. İlk defa Maniş Yapı tarafından Çeçenistan’ın Geldigen Camii’sinde uygulanan altın rengi titanyum nitrit krom çelik kaplama tekniği, baklava dilimli uygulamasıyla camilerimize yeni bir estetik kazandırmış ve olağanüstü bir görünüme ulaştırmıştır. Görkemli ve göz alıcı bu malzeme ve teknik, Türkiye’de de ilk olarak Firmaca Ankara Güneşevler Merkez Camii ve Ankara Saime Kadın Merkez Camii’lerinde uygulanarak, ülkemiz cami mimarisine yeni bir soluk getirmiş, firmanın sektördeki öncü ve yenilikçi kimliğini sağlamlaştırmıştır.
Sizleri de Maniş Yapı İzolasyon Metal Çatı Kaplamaları Firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün lider fuarı Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na davet ediyoruz.
#manis #manisyapi #cami #camifuari #camiyapiekipmanlarifuari #anfaaltınpark #diyanet #muslim #mosque #islam
Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin