Başarılı İşleriyle İsmini Duyuran Revak Tezyinat Da 2022 İstanbul Cami Yapı Ekipmanları Fuarında Yerini Aldı!

BU YOLA ÇIKTIĞIMIZ GÜNDEN BERİ YAPMIŞ OLDUĞUMUZ FUARLARIN HEPSİNE KATILIM SAĞLAYIP ESERLERİNİ FUARIMIZDA TANITAN  NAKKAŞ USTASI KALEMKÂR SIDDIK KORKUTATA HALİHAZIRDA İZMİT MEHMET ALİ PAŞA CAMİSİNİN KALEMİŞLERİ VE ALTINVARAK İŞLERİNİ YAPMAKTADIR.
MİMAR SİNAN’IN SULTAN 2. SELİME VEFA BORCUNU ÖDEMEK İÇİN YAPTIĞI SULTAN 2. SELİM TÜRBESİNİN NAKIŞLARINDAN ESİNLENEREK İZMİT’TE YAPIMINA DEVAM EDİLEN MEHMET ALİ PAŞA CAMİİNİN TEZYİNATINI YAPAN
KALEMKAR SIDDIK KORKUTATA : “TEMELİ 9. ŞUBAT 2018 DE ATILAN İZMİT MEHMET ALİ PAŞA CAMİİNİN KALEMİŞI VE ALTIN VARAKLARINI YAPMAK BİZE NASİP OLDU.
REVAK TEZYINAT (ÖRNEK NAKKAŞ) OLARAK; MİMAR SİNANIN 1577 YILINDA SULTAN 2. SELİME VEFA BORCUNU ÖDEMEK İÇİN İNŞAA ETTİĞİ TÜRBENİN KALEMİŞLERİNİ MEHMET ALİ PAŞA CAMİSİNE UYGULAMAKTAN BUYUK BIR KEYIF VE ONUR DUYDUK” İFADESİNİ KULLANDI.
İZMİT MEHMET ALİ PAŞA CAMİSİNİN NAKKAŞ İŞİNİ YAPAN KALEMKÂR SIDDIK KORKUTATA VE REVAK TEZYİNAT EKİBİNE KOLAYLIKLAR DİLERİZ.. Sizlerde Revak Tezyinat firması ve yapmış olduğu sanatlar ile tanışmak için 26-29 mayıs 2022 tarihinde İSTANBUL FUAR MERKEZİ YEŞİLKÖY de düzenlenecek olan 13. ULUSLARARASI CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARIMIZA DAVETLİMİZSİNİZ. GİRİŞLER ÜCRETSİZDİR…

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin