BURSA OSMANGAZİ HÜDAVENDİGAR CAMİ ŞANTİYESİNİ TAMAMLAMAK ÜZERE OLAN BAYRAMOĞULLARI RESTORASYON TİC.LTD.ŞTİ FİRMASI BURSA CAMİ YAPI EKİPMANLARI FUARIMIZDA YERİNİ ALDI!

Bayramoğulları Restorasyon; tarihi iz bırakmış mimari yapılar ve o dönemlere ait izleri taşıyan farklı bezeme ve üsluptaki; Cami, Türbe, Köşk, Yalı, Konak, Kasır, Medrese, Sarnıç gibi Osmanlı, Bizans ve Roma dönemlerine ait, değişik inşaat teknikleri ile yapılan eserleri, alanında uzman ekipleri ile , esaslı onarım ağırlıklı, ahşap ve taş kullanılan yapılarda “Restorasyon ve Rekonstrüksiyon ile birlikte yapı güçlendirme” işlerini gerçekleştirmektedir.

Tarihi yapıları günümüze ve geleceğe taşımayı, modern yapılarda ise günümüz mimarisine özgün örnekler katarak gelecek zaman mimarisine ışık olmayı, geçmişten gelen tecrübesi ile aydınlık izler bırakarak emin adımlarla yoluna devam etmeyi amaç edinmiştir. Bu sektördeki en büyük gayesi dünyanın gıpta ettiği, fakat kıymeti bilinmeyen ülkemiz eserlerinin tamamının aslını o gün ki gibi yansıtmaktır.

Sizleri de BAYRAMOĞULLARI RESTORASYON TİC.LTD.ŞTİ firması ve çalışmaları ile tanışmaya sektörün lider fuarı 10. Uluslararası Bursa Cami Yapı Ekipmanları Fuarı’na davet ediyoruz.

Scroll to Top
× Bizimle iletişime geçin